Vážení kolegové fotografové, vážené modelky a vůbec všichni fotografičtí spolupostiženci,

po úspěchu minulé akce Fotomejdan v parku jsem od vás dostal mnoho a mnoho žádostí o uspořádání podobné akce ještě letos na podzim. A protože se nám listí zbarvilo přesně do takového odstínu, který nám všem vyhovuje, pojďme se opět sejít ve Stromovce a trochu si zablbnout, seznámit se, pofotit. Tentokrát v sobotu 6. listopadu od 13. hodin!  Sraz bude opět před kašnou na plácku před vstupem na pražské Výstaviště, u zastávky MHD Výstaviště.

Na minulé akci se nás sešlo víc než dost. Překonáme tuhle účast?

Vítáni jste všichni, kteří rádi fotíte nebo se necháváte fotit. Nezáleží na tom, jestli fotíte měsíc nebo dvacet let. Minule jsme měli poměr 10 fotografů na 1 modelku, tentorkát by bylo super to trochu vyrovnat. Takže modelky, doražte a rozšiřte si portfolio o krásné, barevné, podzimní fotky od mnoha fotografů, včetně mě. 🙂

A fotografové, vy si kromě fotek krásných (doufejme mnoha) modelek,  budete moci opět vyzkoušet ART řadu objektivů Sigma, které nám na stroje Canon, Nikon a Sony dovezou pánové z Hama.cz. Minule jste tuhle nabídku využili snad všichni, ačkoli vás na focení bylo padesát 🙂 A to vše opět ZDARMA!

Jak fotky vypadaly minule?

A zde se přihlašte!

[formidable id=3]

Kdo dorazí?

[display-frm-data id=15429]