Dva roky trvalo focení mého autorského kalendáře České Vodopády 2022. Měl vyjít již minulý rok. Zasáhla ale koronová krize a já těsně před dofocením posledních několika snímků ulehl s covidovým zápalem plic. Tento rok jsem si ale focení vynahradil a dofotil jej na cestách po celé republice. V kalendáři najdete 12 krásných českých vodopádů.

Myslím, že bych takový kalendář mohl dělat každý rok s různými dalšími vodopády a na několik let bych si vystačil. Je jich totiž v naší vlasti mnohem víc a do kalendáře se zkrátka nevešly. Každý měsíc tedy ukazuje jednu krásku před jedním z vodopádů.

To ale není vše. Jako přidanou hodnotu na každé stránce najdete informace o vodopádu a také mapku s vyznačeným místem, kde se nachází. Kalendář tedy můžete použít jako inspiraci na vaše výlety ať už s rodinou nebo foťákem (a krásnou modelkou).

Některá focení mi opravdu dala sáhnout na dno sil. Takový výstup tří kilometrů třicetiprocentním stoupáním s batohem na zádech, dvěma stativy a dvěma zábleskovými světly… To opravdu není nic pro netrénovaného pražského lenocha jako jsem já :-).

Doufám, že výsledek za to stojí a vy si kalendář v úctyhodné velikosti A2 (60 x 42 cm) za krásnou cenu 299 Kč můžete objednávat zde: www.fotokurzy-fm.cz/produkt/kalendar-vodopady-2022/