Již dlouhý čas přemýšlím, s jakou značkou kosmetiky bych dokázal spojit své jméno. Společně se svou vizážistkou Alenou Kopáčovou jsme velmi dlouho testovali a zkoušeli různé přípravky pro profesionální užití.

Za posledních několik let jsme vystřídali snad všechny existující high-endové kosmetické značky a stále jsme nemohli vybrat takovou, která by nám vyhovovala v kompletním spektru. Od každé značky nám fungovalo něco jiného.

Zlom přišel na letočním jarním veletrhu Interbeuty Prague, kde se nám do rukou dostala (pro nás tehdy ještě neznámá) ČESKÁ značka be Chic!

Už při testování jejích produktů na velerhu nás uchvátila kvalita štětců, které jsou opravdu na nejvyšší úrovni a dokonce kvalitou předčí mnoho světových značek (nebudu jmenovat, ale každý si jistě domyslí). Zkusili jsme opravdu velkou řadu produktů z jejich sortimentu a jelikož se nám na focení výborně osvědčily, oslovil jsem značku s nabídkou spolupráce a propojení našich jmen. K mé radosti společnost be Chic! tuto nabídku uvítala a bude nás celý rok zásobovat jejich produkty, které pro naši práci budeme potřebovat 🙂 A bonusem, jelikož se jedná o českou společnost, jsme velmi rádi, že můžeme na trhu propagovat našoi vlastní, českou značku!.

Od této chvíle tedy budeme líčit výhradně kosmetikou této značky a vy se můžete těšit na výsledky naší spolupráce 🙂 Jediné produkty, které budeme používat od jiných značek, jsou makeupy, které be Chic! nevyrábí.

Pokud by někdo z vás měl u tyto produty zájem (a věřtě, že nebudete litovat) můžu vám souromně sdělit kód, který vás opravňuje k nákupu s 5 % slevou na www.be-chic.cz 🙂