Je to asi měsíc, kdy mě kontaktoval manažer hotelu Four Seasons, zda bych pro jejich VIP klientku nezorganizoval individuální focení se zvířaty. Po dlouhých a rozsáhlých domluvách jsem pro tuto mladou izraelskou dámu, která se živí jako „witch“ (zkrátka prostě prý čaruje ve prospěch svých klientů) realizoval první focení v exteriéru s mnoha divokými i polodivokými a divoce vypadajícími zvířaty. 

Projekt www.focenisezviraty.cz tak tedy evidentně funguje a své klienty si dokáže najít různými způsoby. Společné focení se mé klientce nakonec zalíbilo natolik, že jsme se dohodli na blíže neurčeném počtu focení, které budeme spolu dělat cca jedenkrát do měsíce a na které vždy přiletí. 

Druhé focení tak proběhlo ve studiu Hala 11 v Praze, kde jsme kromě focení s hady a ptáky využili služeb profíka na filmové efekty, který nám klientku „stříknul“ na černo. Původní domluva byla ta, že vykreslí precizně praskliny na kůži, udělá 3D efekty a bude to v reálu vypadat, jako že klientka zevnitř hoří. Nakonec ale kvůli časovému tlaku měl na celý proces jen 20 minut a i přesto se pokusil o základ, který ale nebyl čas dotáhnout. Domluvili jsme se tedy, že musíme jít fotit a já si vše smažu a udělám v Photoshopu. Nakonec se tedy dílko povedlo a fotku před a po můžete vidět zde.

 

Before After

Za spolupráci díky celému týmu. Vizážista a kreativec David Šesták, Stylista Sam Dolce, Hairstylistka Anita a majitelé zvířátek. V neposlední řadě také pánovi z Haly 11, který tam s námi vydržel o 15 min přesčas, abychom se stihli pobalit domů 🙂