logo

Miami 2018

I was invited to make the commercial shots for new fashion shop Angel dust to Florida, Miami. Also I made two photoshootings for JetSurf USA – first official dealer od motorised surfs in U.S. I also used this opportunity to shoot Czech VIP Zuzana Belohorcova, which actually lives in Miami. All of my photos were taken on my few years old Hasselblad H4D studio camera, which was a bit difficult in the case of fast action shooting with Jet Surfers. But even […]

Hasselblad H6D wedding fashion shoot with pyro-effects

Hasselblad borrowed us his top camera with 50 Mpix sensor and here are the results. As the owner of H4D mode (which is also very good),l I have to say…. YES!! This camera is really amazing. Thanks all of my stuff: Model: Sára Madejová Dress: Victory Salon, Bára Marková (www.victorysalon.cz) MUAH: Hana Moslerová Assistants: Alexander Pompoš, Martin Jetel Video backstage: Peter von Reichenberg (www.petervonreichenberg.com – filmed on Olympus E-M1 Mark II) Special thanks to: www.hasselblad.com www.penta.cz www.photoneurope.cz  

Promo video #1 – Fashion in Prague

In the collaboration with our partners we made first of lot professional backstage videos from fashion photoshooting for our client BMB FASHION. We use URBAN DECAY cosmetics from L’oreal. Thanks to Filip Reznicek and Jan Fechtner for amazing backstage video! We are looking forward to your likes, comments and subscribes on the YouTube. 🙂 Photographer: Filip Matušinský Client: BMB Fashion (http://www.bmbfashion.cz) Makeup artist & Hair stylist: Lucie Kujová Models: Mónica Sophia, Veronika Kratochvílová Model agency: Scouteen model management (http://www.scouteen.cz) Booking: […]

Soustředění s Českou Miss v Tatrách

Jako vítěz soutěže FotímČeskouMiss.cz jsem se zúčastnil soustředění v luxusním slovenském hotelu Lomnica. V rámci soustředění jsem si zatoužil zafotit v krásném prostředí Vysokých Tater a proto jsem se s domluvil s mými oblíbenými misskami Eliškou Bučkovou a Terezou Fajksovou a vyjel s nimi na Skalnaté Pleso. Tam jsme v několika pětiminutových chvilkách, kdy zrovna vykouklo z mlhy trochu horské krajiny, vyfotili pár fotek. Oběma dámám skládám poklonu za to, že vydržely zimu v oblečení, kterého nebylo vůbec mnoho 🙂 V rámci pobytu […]

Glamour focení v Plzni

V plzeňském boudoir studiu jsme se svou dvorní modelkou Alenkou Kopáčovou nafotili několik sexy fotek. Na mnoha z nich se můžete pokochat luxusními kožešinovými výtvory z dílny návrháře Petra Lakrona.

Focení Aleny Kopáčové s Fordem Mustang

Se svou dvorní modelkou a vizážistkou jsem nafotil serii fotek s Fordem Mustang Cabrio od RentaMustang.cz. Fotilo se nejen v podzemních garážích, ale i na pár místech promrzlé Prahy.

Focení pro Autosport & Tuning s Pavlou Pospíšilovou

Březnový Autosport & Tuning má svou Tuning Girl. Je jí Pavla Pospíšilová, která fotila s krásným Fordem Mustang Cabrio z půjčovny Mustangů www.rentamustang.cz. Více fotek na stáncích v časopisu 🙂 Makeup obstarala Alena Kopáčová.

Focení semifinalistek pro Českou Miss 2017 – Michaela Kadlecová

V rámci projektu Fotím Českou Miss jsem vytvořil několik fotografií semifinalistky České Miss 2017 Michaely Kadlecové. O makeup a vlasy se postarala Alena Kopáčová, Kožešiny dodal Petr Lakron.    

Focení semifinalistek pro Českou Miss 2017 – Petra Mácová

V rámci projektu Fotím Českou Miss jsem vytvořil několik fotografií semifinalistky České Miss 2017 Petry Mácové. O makeup a vlasy se postarala Alena Kopáčová, Kožešiny dodal Petr Lakron.

Focení pro Českou Miss s Veronikou Pokornou

V rámci projektu Fotím Českou Miss jsem absolvoval focení se semifinalistkou Veronikou Pokornou. Líčení měla na starosti Michaela Burešová a krásné šaty a kožešiny nám zapůjčil Petr Lakron. Fotilo se v krásných prostorech showroomu KARE Prague.

Reklamní focení pro Phoenix Fitness

Focení pro výrobce fitness nářadí Phoenix Fitness s českým strongmanem Jiřím Tkadlčíkem, světovou šampionkou v bikini fitness Timeou Trajteľovou a majitelem firmy Pavlem Šebestíkem v industriálním prostředí bývalých kasáren jsme opepřili (respektive omoučnili) několika triky 🙂 Líčení se ujala jako vždy moje osobní vizážistka Alena Kopáčová s kosmetikou be Chic!

Focení pro fashion eshop AFashion.cz

V lednu jsme v mrazivém víkendu s modelkou Alenou Kopáčovou nafotili první část promo fotografií pro internetový butik www.afashion.cz.

Focení Fashion editorialu s Miss Face 2016 Nikolou Uhlířovou

Prosincové mrazivé focení s otužilou a obětavou vízězkou soutěže Miss Face 2016 probíhalo ve svižném tempu. Makeup a vlasy nám zajistil Pavel Filandr, styling obstarala Kamila Vodochodská.

Focení Adély Gondíkové pro kampaň návrhářky Aleny Wilson

V prosinci jsem vytvořil sérii fotografií Aleny Gondíkové pro známou českou návrhářku Alenu Willson. Fotografie vznikaly v krásném showroomu New living center.

Křest nového čísla časopisu Playboy

Minulý týden proběhl v pražském klubu Steampunk další křest časopisu Playboy, jehož titulní stranu a pictorial s novou playmate Žanetou mám na svědomí.

Focení pro Horse & Glamour

Po delší době jsem byl přizvám k focení pro projekt Horse & Glamour. Vzniklo 8 témetických fotografií s krásnými, ale trochu neposednými hřebci čisté španělské krve.

Autosport & Tuning září/říjen 2016

S modelkou Danielou Kostičovou vzikl pictorial do časopisu Autosport & Tuning. Za zapůjčení krásného BMW 335 Supercharged děkuji Mikimu Loudovi.

Autosport & Tuning červenec/srpen 2016

S modelkou Žanetou Urbanovou vzikl pictorial do časopisu Autosport & Tuning. Za zapůjčení repliky z Rychle a zběsile Mitsubishi Eclipse děkuji Michalovi Kožmíkovi.

Petra Clinic a Vendula Svobodová

Pro kliniku estetické medicíny Petra Clinic vznikl set prezentačních fotografií majitelky Petry Řehořkové s Vendulou Svobodovou, která služby kliniky využívá.

Focení pro eshop Wayfarer.cz

Pro luxusní eshop s krásnou módou www.wayfarer.cz jsme vytvořili spolu s mou dvorní modelkou a zároveň makeup artist Alenou Kopáčovou sérii promo fotografií. 

Focení Playmate 8/2016 Žanety

S modelkou Žanetou jsme nafotili netradiční fotografie v ledové vodě skryjských vodopádů. 

Autosport & Tuning – Škoda speciál

S Gabrielou Černou jsme nafotili sexy snímky s krásnou Škodou 130RS pro Škoda speciál časopisu Autosport & Tuning.

Focení pro Top Class s Českými Miss

Focení všech úřadujících missek bylo na programu pro prestižní magazín Top Class.

Červnový FotoŠkoda Fest

Na letošním prvním FotoŠkoda Festu jsem přednášel na téma „Focení pro média a mediální úspěch fotografů“.

Harley Davidson Regensburg

Pro německou pobočku značky Harley Davidson jsem fotil reklamní fotografie s našimi českými modelkami Patricií Skálovou a Sabinou Štauberovou, ve spolupráci s českým kožešinovým mágem Petrem Lakronem.

Top Class s Karolínou Mališovou na stáncích

Na stáncích můžete zakupit nový Top Class s mými fotkami Miss Karolíny Mališové. Pictorial se fotil v krásném prostředí hotelu Grand Mark Prague. Jako bonus jsme měli od Auto Golem  zapůjčený Krásný Rolls Royce Wraith.

Focení kampaně pro minerální vodu Ondrášovka

Ve středu 18. 5. jsem realizoval poměrně produkčně náročné focení pro výrobce minerálních vod Ondrášovka, které zajišťuje fullservis agentura Flow Media.

Fashion Club s Evou Decastelo

Bohužek poslední časopis Fahion Club na stáncícb.

Spolupráce s kosmetickou značkou be Chic!

Již dlouhý čas přemýšlím, s jakou značkou kosmetiky bych dokázal spojit své jméno. Společně se svou vizážistkou Alenou Kopáčovou jsme velmi dlouho testovali a zkoušeli různé přípravky pro profesionální užití.

Ve stylu Francie s Alenou Kopáčovou

Pro nový butik s francouzskou módou jsme nafotili s modelkou Alenou Kopáčovou sérii ilustračních fotografií.

Focení pro atelier Petra Lakrona

Nejznámější český výrobce modelů z kůže a kožešin Petr Lakron si vybral modelku Patricii Skálovou, k nafocení promo fotek.

Kampaň pro O2

Pro O2 jsem vyfotil vizuály k nové virální kampani.

Časopis Puls a Dominika Myslivcová

Mé potrfolio titulních stran časopisů se rozšířilo o další kus.

Focení pro značku Newland s Alenou Kopáčovou

Značka Newland je na trhu luxusního oblečení relativně krátkou dobu, ale dokázala si najít mnoho příznivců díky své nositelnosti, pohodlnosti a úžasným materiálům.

Autosport & Tuning a Sabina Jarošová

Pro časopis Autosport&Tuing jsem vybral kombinaci rychlého BMW řady 3 v úpravách majitele Lukáše Fiľa, modelku Sabinu Jarošovou a o líčení se postarala má vizážistka Alena Kopáčová.

Top Class a Karolína Mališová

Pro nové číslo Top Classu, byla vybrána Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová.

Photon Europe HD600 při focení v Rakousku

Rok se s rokem sešel a já jsem byl ke své velké radosti opět povolán do krásného pětihvězdičkového hotelu Jagdhof v tyrolských Alpách, abych tu vyfotil kalendář a promo fotky další blonďaté krásky. Pro rok 2016 byla zvolena po loňské kontroverzní Evě Perkausové česká růžová blogerka Dominika Myslivcová. Ale nejen volba modelky byla pro mě něčím novým oproti loňsku. Tentokrát se mnou na focení vyrazili dva noví pomocníci – bateriové záblesky Photon Europe Strobo HSS HD-600Ws.

P. R. focení Victory Salon/Hotel U Prince

Spojením tří nejlepších dílů – krásného prostředí hotelu U prince, elegantních šatů Salonu Victory a krásy své dvorní modelky Aleny Kopáčová vznikly fotografie s pracovnín názvem Prinzezna U prince.

Top Class s Andreou Kerestešovou

Další číslo časopisu Top Class jsme fotili v příjemném Hotelu Fusion v centru Prahy. Půvabná herečka Andrea Kerestešová nám zapózovala i se svým přítelem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou.

Focení pro Fashion Club s Evou Decastelo

V naprosto nepřístupném, ale krásném prosředí Villy Richter jsme fotili další titulní stranu a pictorial časopisu Fashion club.

Focení produktových fotek pro Pivní pohotovost

Nestává se v poslední době tak často, že bych si odpočinul od focení lidí. Po dlouhé době jsem nemusel své modely dirigovat a pózovat, protože byly většininou z oceli a chromu 🙂

Glamour focení v hotelu U Prince

Není v naší zemi mnoho tak krásně zařízených hotelů, jakým je pětihvězdičkový hotel U Prince na Staroměstském náměstí. V tomto luxusním prostředí vznikal glamour set pro portál FirstStyle.cz

Nový Fashion Club s Jitkou Nováčkovou na stáncích

Na trhu je nové číslo časopisu Fashion Club s Jitkou Nováčkovou.

Top Class s Nikol Švantnerovou

Právě vychází nový TOP CLASS s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou. 

Jaguar & Alena pro Autosport & Tuning

Pro lednové číslo časopisu Autosport & Tuning jsem v mrazivém prosincovém počasí volil na focení lokaci pod střechou. Volba padla na podzemní garáže a tak se má oblíbená modelka Alena Kopáčová svlékala pod dohledem kamer místních security.

Nový fotoaparát s 50,2Mpix – To nejlepší na českém trhu

Od ledna pracuji s novou digitální zrcadlovkou Canon EOS 5Ds R, který vyniká obrovským rozlišením srovnatelným s digitálními stěnami středoformátových zrcadlovek Hasselblad.

Gabriela Partyšová pro Petra Clinic

Pro úspěšnou kliniku estetické medicíny Petra Clinic jsem v fotil promo fotografie Gabriely Partyšové s ředitelkou a majitelkou kliniky Petrou Řehořkovou. Focení probíhalo jak v luxusních prostorách kliniky, přímo v ordinaci, ale i v atelieru.

Časopis Top Class s Miss Nikol Švantnerovou

V překrásném prostředí hotelu U prince na pražském Staroměstském náměstí jsem fotil v prosinci Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou. O styling se jako vždy staral Dušan Chrástek a líčení měla na starosti Míša Ohemová. Časopis bude na stáncích od poloviny ledna.

Časopis Fashion Club s Jitkou Nováčkovou

V prosinci jsem byl osloven úspěšným módním časopisem Fashion Club, abych se stal stálým fotografem pictorialů a titulních stran s celebritami.

Časopis Playboy – Playmate Linda Bernátová

V prosinci jsem pro čtenáře dvoučísla leden/únor luxusního pánského magazínu Playboy nafotil titulní stranu a Pictorial s krásnou moderátorkou barrandovského Intimu Lindou Bernátovou.

Videokurz – Glamour fotografie v atelieru

Pro velký zájem jsem pro Kurzy živě realizoval tříhodinový kurz na téma Glamour focení v atelieru.

Fotografická talkshow pro Kurzy živě

V prosinci jsem byl pozván na talkshow pro projekt Kurzy živě. Můžete se na ni podívat zde.

Hektický listopad

Listopad byl pro mě ve znamení časopisů. Prosincové trafiky pro mě tedy budou místem, kam budu chodit rád 🙂

Nové časopisy s mými titulními stranami na stáncích

Od dnešního dne jsou v prodeji dva top časopisy svého segmentu, jejichž titulní strany a pictoriály jsou mým dílem. Děkuji vedení časopisů za projevenou důvěru 🙂

Spolupráce s časopisem PLAYBOY

Je tomu asi měsíc, co jsem vytvořil svůj první (zkušební) pictorial pro časopis Playboy. Jelikož bylo vedení tohoto nejprestižnějšího pánského časopisu s fotkami spokojeno a mě to velmi těší, byl jsem osloven ke stálé spolupráci.

GLAMOUR FOTO-WORKSHOP

ZAČÍNAJÍCÍ FOTOGRAFOVÉ… GLAMOUR WORKSHOP PRO VÁS Chcete se naučit fotit opravdu exkluzivní a profesionální sexy fotografie? Přijďte na můj celodenní glamour wokrshop – naučíme vás od základu svícení zábleskovými i stálými světly, focení pózování modelky a základy správné postprodukce.

TOP CLASS s Lucií Borhyovou

Luxusní lifestylový magazín TOP CLASS mě oslovil s nabídkou fotografování pictorialu a titulní strany pro své vánoční vydání roku 2015. Celá produkce se odehrávala minulý týden v nádherném prostředí luxusního pětihvězdičkového hotelu Boscolo v Praze.

Horse & Glamour poprvé

Zkušební focení pro projekt Horse & Glamour se konalo minulý týden v krásném soukromém objektu poblíž Dobříše. Na focení s koníky jsem měl celkem asi 20 minut, do kterých jsem se snažil dát vše 🙂

Spolupráce s SV Boutique Pardubice

Minuluý týden jsem měl příjemné jednání, které vyústilo ve spolupráci s krásným butikem v centru Pardubic, prodávající např. značky Lui Jo, Koralline a další úžasné kousky. Dne 22.10. se těším na jejich velkolepou fashion show plnou hvězd jako je Gábinka Dvořáková, Lucka Smatanová, Aneta Vignerová, Veronika Chmelířová či Dominika Mesarošová. Společně s nimi si k mé velké radosti střihne módní přehlídku i má dvorní vizážistka a modelka Alenka Kopáčová. Budu se těšit na další spolupráci.

Spolupráce s Horse and Glamour

Minulý týden jsem byl osloven ke stálé spolupráci na projektu Horse and Glamour. Jelikož jsem sám milovníkem koní, tato nabídka mě opravdu potěšila a 29. 9. budu mít první zkušební focení, abychom zjistili, zda si ve spolupráci sedneme. Pevně doufám, že ano 🙂  

Focení pro značku MissQ v Hodoníně

Minulý týden jsem s mou dvorní modelkou Alenou Kopáčovou nafotil reklamní fotografie pro butik MissQ.cz, který se specializuje na modely pro štíhlé ženy. 

P.R. kampaň pro Lindu Bernátovou a King’s Casino Rozvadov

Pro moderátorku TV Barrandov Lindu Berátovou jsem nafotil sérii exkluzivních fotek v King’s Casinu a zařídil jí kampaň v bulvárních titulech.

Spuštěna nová verze internetových stránek

Dne 11. 9. 2015 byl spuštěn nový design webu. Zatím jedeme v testovacím režimu a pokud najdete nějaké chyby či problémy, prosím pište sem do komentářů, případně nám nechte vzkaz v kontaktech. Děkuji Filip Matušinský

CoolSocks

Ve spojení s oblíbenou českou modelkou Alenou Kopáčovou jsem nafotil serii reklamních fotografií ponožek a doplňků www.coolsocks.cz. Můžete se na ně podívat na jejch facebooku a nebo zde.

Beseda a výstava v Megapixelu

V rámci projektu Rok s Megapixelem jsem byl osloven jako garant tématu „fashion“ na měsíc srpen. V úterý 4. 8.  jsem na besedě diskutoval se začínajícími fotografy o úskalích tohoto žánru, vyprávěl jsem jim postřehy ze svého profesního života a snažil se je motivovat do budoucí tvorby. V souvislosti s tímto tématem budu hodnotit jejich soutěžní fotografie o hodnotné ceny a na fotky se už moc těším.

Kampaně módních značek

Pro rok 2015 jsme vytvořili sérii reklamních fotografií pro módní značky oblečení Toni Sailer, Newland a Ventesima Strada. Pro focení byla vybrána klientem modelka Alena Kopáčová a proběhlo v červnu. Kampaň se bude postupně objevovat v luxusních fashion časopisech (Top Class apod.) v příštích měsících.

Open Air Foto Festival (OAFF) Krumlov 2015

Stejně tak jako před dvěma lety jsem byl pozván jako lektor a přednášející na glamour academy krumlovského festivalu. Účast na přednášce Glamour a světlo byla hojná a byla spojena s praktickou ukázkou svícení scény.

Nové projekty

Dle horoskopů měl být rok 2015 rokem změn a u mě tomu skutečně tak je. Přicházím s celou řadou nových projektů z nichž ty nejvýznamější si dovolím vyjmenovat.

Spuštění kampaně fy. ELEGA

V různých buticích a prodejnách doplňků nyní můžete potkávat moji reklamní fotografii s Danou Morávkovou pro výrobce kabelek ELEGA. Na fotogafie se můžete podívat zde: 

Jak se venku nesedřít?

Nedělám často, že bych jásal nad nákupem nějaké fotografické techniky. O to méně jásám při každé platbě v řádu desetitisíců za profi výbavu. Vždy mě takové výdaje přijdou jen jako jako nutné zlo. Minulý týden se mi ale stalo, že jsem rozbil prasátko a pořídil konečně něco, co mě nejen dobře poslouží, ale ušetří mi to spoustu dřiny a nepříjemností spojených s focení v exterierech. 

Semináře a workshopy

V příštích dnech si můžete navštívit na těchto přednáškách a workshopech: Přednáška: Glamour fotografie pro časopisy – na FotoExpo 19.19 od 14:20 hod. – La Fabrica, Praha 7 Workshopy: Kouzlo postprodukce (Photoshop CS6) – Atelier fotografické praxe v rámci FotoExpo 19.10 od 10:00 hod. – Hotel Extol Inn, Sál 1, Praha 7 Fotografický workshop Fujifilm (praktické ukázky focení s fotoapatátem Fujifilm X100) 26. 10. od 14:00 hod. – Atelier FotoŠkoda, Vodičkova ul. Praha 1

Přednáším na veletrhu FOTO EXPO 2013

Slovo dalo slovo a jak to tak vypadá, po „velkém úspěchu“ ( 🙂 )  mých přednášek na fotofestivalu v Českém Krumlově, mě můžete vidět opět v roli přednášejícího. Tentokrát na fotografickém veletrhu FOTO EXPO, jehož vedení mě oslovilo k prezentaci své práce a besedě o focení pro časopisy. Také se objevím v porotě Miss FOTO EXPO, tak už si na vás dámy brousím zuby… 🙂 Těším se na vás 19. 10. v Holešovicích 🙂

Focení pro pivovar Heineken

V neděli mě čeká veliké, dle odhadů zhruba 14 hodinové focení 13 lidí, 6 brandů na 3 lokacích. To vše pro pivovar Heineken. Jedná se o obrovskou produkci čítající asi 20 lidí, několik vizážistů, stylistů a dozorčích orgánů pivovaru 🙂   Ještě že budu mít dva asistenty, jinak bych asi zkolaboval 😀 Bude veselo…

Reportáž z focení

Reportáž z focení kampaně pro značku Retofy s Vlaďkou Řepkovou zaznamenal tým TOP STARu TV Prima. Sice nejde o žádnou veselou reportáž, jak to bývá obvyklé, ale všem nám je jasné, že to bude mít šťastný konec

Článek na super.cz z našeho focení

Na serveru Super.cz se objevila reportáž z našeho focení s Vlaďkou Řepkovou (Erbovou) Čtěte zde

Focení kampaně s Vlaďkou Řepkovou (Erbovou)

Dnes máme za sebou focení reklamní kampaně pro šperkařskou společnost RETOFY Diamonds s mojí oblíbenou Vlaďkou Řepkovou (Erbovou). Celé focení natáčel tým Top Staru TV PRIMA a fotil deník BLESK a HERMINAPRESS. O líčení a styling se staral opět můj věrný a oblíbený Pavel Filandr. Výsledné fotky budou hotové v neděli, tak se těšte!

Muž roku 2013

Poprvé jsem se zúčastnil tak velké a společensky nadupané akce. O to víc mě potěšilo, že jsem na večírku, který po slavnostním vyhlášení následoval, potkal s řadou známých i do té doby ještě neznámých celebritek a vzniklo tu i několik (doufejme dobrých) nápadů na focení.